Knight Online Yeni Haritalar Ronark Land, Luferson Castle, El Morad Castle

Oyunda yıllardır beklenen ancak herhangi bir güncelleme ya da iyileştirme yapılmayan Ronark Land nam-ı değer Colony Zone sonunda bu güncelleme ile çok değişmese de daha güzel bir görünüme bürünüyor. Ayrıca efekt ( FX ) ve coğrafi (Zone) düzenlemeler ile okçuları biraz kızdıracak gibi duruyor. Yeni CZ ile daha yeşil bir hal alan bowl bölgesi oldukça hoş duruyor ( Büyükşehir Çalışıyor). Oyundaki solgun ölü renk teması daha da canlanmış hale getirilmiş. Ancak Mgame‘in her yeniliği gibi bu yenilikte getirilen map’te de bir çok sorun çıkabilir sonuçta bir Mgame klasiği …. Olmadık yerden town’a gönderilmeler , Disconnect yemeler vs. Yeni CZ ‘ nin videosunu şöyle bırakalım inş. en yakın zamanda görme fırsatımız olur.

Knight Online Yeni CZ

Ayrıca yakın zamanda FX ve Zone güncellemesi alması planlanan El Morad Castle , Luferson Castle ve Moradon ‘un da videosu var.

Öncelikle Moradon‘dan başlayalım Yeni Ronark Land‘a yapıldığı gibi renk güncellemesi yapılmış. Hiç kimsenin gitmediği gidipte göremediği Scouter moblarının olduğu yerin zemin güncellemesi yapılmış.

Luferson Castle‘da Laiba kuytu görevcisi Harpylerin arkasındaki gemi tamir ettirilmiş. 😀 …. Roan Camp olta bölgesindeki suyun detayı arttırılmış. Su detayları genel olarak arttırılmış… ( Çok önemliydi ) .

El Morad Castle , Luferson Castle ‘da olanların aynısı yapılmış.

Videosu da Burada….

Moradon El Morad Castle Luferson Castle Güncellemeleri

You may also like...