Human Chat Görevi Captain Polkwein

1- [Long Revenge] The Second Attack

[Captain] Polkwein NPC’si ile başladığımız bir diğer chat görevi bizi Laiba Village‘de bulunan [Archmage] Drake adlı NPC’ye yönlendiriyor.

2- [Long Revenge] Belongings of Fallen Soldier

Kalluga haritasında bulunan Lich adlı yaratıklardan elde ettiğimiz Memento of a Dead Soldier (3 adet) eşyası ile görevi veriyor ve ödülümüz olan (1 Milyon EXP, 50 NP, Weapon Breaker ayaklık, Broken Memento of a Soldier) alıyoruz. (Görevden aldığınız itemin Sınıfınıza uygun oldumasına dikkat ediniz.)

3- [Long Revenge] Broken Loyalty

Önceki görevde ödül olarak verilen eşyayı Eslant haritasında bulunan Agatha adlı NPC’ye teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz. (125 bin EXP ve 20 bin Coin)

4- [Long Revenge] Can’t Rest in peace beacuse of a …..?????

Dragon Tooth Commander‘dan 5 adet Fragment of Rage eşyası düşürüyor ve görevi teslim ederek ödülümüzü alıyoruz. (2.5 Milyon EXP ve 30 bin Coin)

5- [Long Revenge] Holy Water For Restoration

EMC‘de bulunan [Priest] Minerva adlı NPC’ye yönlendiriliyoruz.

6 – [Long Revenge] Materials of Holy Water

Görevde istenilen eşyaları NPC’ lerden alarak görevi teslim ediyoruz. (Ödül: 1 Milyon 250 bin EXP 100 bin Coin Holy Water of Restoration)

7- [Long Revenge] Sword strengthened by anger

Önceki görevde verilen eşyayı Eslant haritasında bulunan Agatha‘ya teslim edip, ödülümüzü alıyoruz. (3 adet Weapon Enchant Scroll, 125 bin EXP ve 50 NP)

8- [Long Revenge] Rehearsal

Agatha ile görüşüyoruz, 30 adet Troll kesmemiz isteniyor. İstenen yaratıkları keserek görevi tamamlıyor ve ödülümüzü (2 Milyon EXP, 50 NP ve Weapon Breaker pantolon) alıyoruz. ( Görevden aldığınız itemin Sınıfınıza uygun oldumasına dikkat ediniz .)

9- [Long Revenge] Everything’s ready

[Captain] Polkwein ile görüşmemiz isteniyor.

10- [Long Revenge/Boss ] Revenge vs.Revenge

Eslant bölgesinde bulunan Grendel’s Mother adlı yaratıktan Hair of Grendel’s Mother eşyasını elde etmemiz isteniyor. İlgili yaratığı keserek eşyayı elde ediyor ve görevi tamamlıyoruz. (Ödül: 37 Milyon 500 bin EXP, 150 NP, 2 Certificate of Victory)

KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 44.500.000

You may also like...