Chat Görevi Captain Pasha / Linart Village – Karus

[Captain]Pasha / Linart Village Liman görevleri.

[Captain]Pasha NPC’si ile başladığımız görev bizden 5 adet Adonis special honey istemektedir. Bu eşya Hornet mob’undan çıkmaktadır.
Hornet slot koordinat : 1080, 160

1- Procurement of specialty Goods I

Topladığımız bu itemleri [Captain] Pasha’nın solundaki [Sailor] Hayes adlı npc ye teslim ediyoruz.

2- Quick Delivery I

Sonrasında bize Quick Delivery I adlı görevle birlikte vermiş olduğu parşumeni Lüferson Town bölgesinde bulunan [Moradon Merchant] Shymer adlı npc ile değiştirmemizi ve tekrar limana dönmemiz istenmektedir.
İlgili görevi yine limanda bulunan [Mariners]armada adlı npc ye teslim ediyoruz.

3- Procurement of Specialty Goods II

Limandan aldığımız Procurement Specialty Goods II adlı görev bizden 3 adet Rare fruit adlı eşyayı Lüferson Castle’de bulunan Tyon moblarından elde etmemiz gerektiğini ve bu eşyaları tamamladıktan sonra yine tekrardan limana dönmemiz istenmektedir.
İlgili görevi [Sailor] Hayes adlı npc ye teslim ediyoruz.

4- Quick Delivery II

Limanda bulunan [Sailor] Hayes adlı NPC ye teslim ettiğimiz Procurement Specialty Goods II görevle birlikte üzerimize (Inventory) gelen Specially made fruit box adlı eşyayı Bellua Village de bulunan [Secret Agent] Clarence adlı NPC ile üzerimizde bulunan Specially made fruit box eşyasını değiştirmemizi ve sonrasında limana tekrar geri dönemiz isteniyor.
İlgili görevi limanda bulunan [Sailor] Armada adlı npc ye teslim ediyoruz.

5- Procurement of Specialty Goods III

[Sailor] Armada adlı npc ye verdiğimiz görevin devamında gelen Procurement of Specialty Goods III adlı görev bizden 3 adet Undying tooth eşyası istemektedir. Bu eşyayı Lüferson Castle de bulunan undying adlı moblardan elde edebiliriz. Bu eşyayı elde ederek tekrar limana dönmemiz istenmektedir.
İlgili görevi [Sailor] Hayes adlı npc ye teslim ediyoruz.

6- Quick Delivery III

Limanda bulunan [Sailor] Hayes adlı NPC ye teslim ettiğimiz Procurement of Specialty Goods III görevle birlikte üzerimize (Inventory) gelen Mistrerious delivery eşyasını Eslant güvenilir bölgesinde bulunan [Eslant Sage] Pablo adlı NPC ile değiştirmemiz gerektiğini ve tekrardan limana gitmemiz istenmektedir.
İlgili görevi limanda bulunan [Sailor] Armada adlı npc ye teslim ediyoruz.

7- Procurement of Specialty Goods IV

Limandan aldığımız Procurement of Specialty Goods IV adlı görev bizden 3 adet strong scale of snake adlı eşyayı Lüferson Castle’de bulunan Lamia moblarından elde etmemiz gerektiğini ve bu eşyaları tamamladıktan sonra yine tekrardan limana dönmemiz istenmektedir.
İlgili görevi [Sailor] Hayes adlı npc ye teslim ediyoruz.

8- Quick Delivery I

Limanda bulunan [Sailor] Hayes adlı NPC ye teslim ettiğimiz Procurement of Specialty Goods IV adlı görevle birlikte üzerimize (Inventory) gelen Armor material box eşyasını Moradon bölgesinde bulunan [Blacksmith] Hepa adlı NPC ile değiştirmemiz gerektiğini ve tekrardan limana gitmemiz istenmektedir.
İlgili görevi limanda bulunan [Sailor] Armada adlı npc ye teslim ediyoruz.

9- Dispatch to Islante

Limanda bulunan [Sailor] Armada adlı NPC ye teslim ettiğimiz Quick Delivery I adlı görevle birlikte üzerimize (Inventory) gelen Captain recommendation eşyasını Eslant bölgesinde bulunan [Importer] Drill adlı NPC ile değiştirmemiz gerektiğini ve göreve [Importer] Drill NPC si ile devam etmemiz istenmektedir.

You may also like...